Výsledky

1. místo

Zvítězil tým Slave squad ve složení zleva Adam Šafařík, Jáchym Škoda, Marek Šajner a Petr Kotlan (všichni studenti PřF UJEP), který řešil soutěžní úlohy Webová aplikace nad otevřenými daty a Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

2. místo

Druhé místo obsadil tým Demence a kuráž ve složení zleva Marina Kaptsova a Aizhan Talantbekova (obě studentka FEKT VUT), Mykhailo Kolenko a Aleksandr Shabelnikov (oba studenti Vysoké školy polytechnické Jihlava), který řešil soutěžní úlohu Detekce anomálií ve fyziologických signálech s využitím AI.

3. místo

Třetí místo obsadil tým Jsme tu pro zápočet ve složení zleva Kateryna Leonova, Vlasta Michalcová a Michal Melicher (všichni studenti PřF UJEP), který řešil soutěžní úlohu Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

Nejlepší středoškolský tým

Místo nejlepšího středoškolského týmu obsadil tým Techklauni ve složení Veronika Vydrářová, Štěpán Bast, David Chlad, Zdenek Kaisr, Jiří Vimmer (všichni studenti Střední škola EDUCHEM), který řešil úlohu Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

 

Další týmy v pořadí, v jakém probíhaly soutěžní prezentace

My okna

Tým studentů Střední škola EDUCHEM ve složení Serhii Yavorskyi, Marek Flach, Štěpán Hofmann, Patrik Čermák a Tomáš Pabián řešil soutěžní úlohu Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

Outsideři

Tým studentů ve složení Jiří Edelmann (student SPŠ Varnsdorf), Eliška Povolná (studentka MFF UK) a Filip Stehlík (student PřF UJEP) řešil soutěžní úlohu Detekce anomálií ve fyziologických signálech s využitím AI.

Perníčci z Educhemu

Tým studentů ve složení Antonín Mudr, Zuzana Ševčyšynová, Michaela Löffelmannová, Jakub Drábek a Petr Špiroch (všichni studenti Střední škola EDUCHEM) řešil soutěžní úlohu Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

Study mates

Tým studentů ve složení Deniel Aubakirov, Maxim Gerasimov, Mykyta Hromov, Mykhailo Mileshkin (všichni studenti PřF UJEP) a Anastasiia Gadermeteva (studentka KFY PřF UJEP) řešil soutěžní úlohu Generativní umělá inteligence v automatizaci vzdělávacích procesů.

Websteři

Tým studentů ve složení Pavel Chrenko, Vojtěch Wilhelm Skyba a Jakub Sokol (všichni studenti Střední škola EDUCHEM) řešil soutěžní úlohu Webová aplikace nad otevřenými daty.

Zabijáckej tým

Tým studentů ve složení Tomáš Kroupa (student SPŠ UL), Ladislav Pokorný (student SPŠ UL), Rozálie Rybová (studentka Gymnázium JJ), Marek Tremel (student PřF UJEP) a Matěj Verner (student PřF UJEP) řešili soutěžní úlohu Webová aplikace nad otevřenými daty.

Žampióni smažení

Tým studentů ve složení Josef Bér, Matěj Ježek, Tomáš Ulrich (všichni studenti PřF UJEP) řešil soutěžní úlohu Webová aplikace nad otevřenými daty.